NAJLEPSZA PLATFORMA DLA TRENERÓW, DIETETYKÓW, KLUBÓW, OŚRODKÓW SPORTOWYCH I WYSTAWCÓW Z BRANŻY
Ludzi szuka klubów i trenerów przez Internet
Wybiera trenera przy pomocy Internetu

Wyskocz wysoko w wyszukiwarkach internetowych

Widoczność w Internecie to podstawa prowadzenia biznesu. Pozycjonowanie, stworzenie własnej strony internetowej, prowadzenie fan page i regularne dodawanie postów zabiera sporo czasu i pieniędzy. Zajmij się treningami i swoimi klientami, my zajmiemy się Twoją widocznością w Internecie. Załóż profil na portalu LikeActive, a nowi klienci z łatwością znajdą Twoją ofertę.
Co zyskujesz?
Spójrz, co możesz otrzymać dzięki współpracy z nami.

Opinie o LikeActive

Damian Zapart
Nie potrzebuje mieć swojej własnej strony internetowej. Dzięki profilu na portalu LikeActive mogę zarządzać grafikiem swoich zajęć, a moi klienci mogą się zapisać nie dzwoniąc do mnie. Do tego mam własną galerie zdjęć i mogę dodawać filmiki z treningów. Rewelacja. Polecam.
Strefa Dobrej Formy
Od kiedy mam konto na LikeActive moja widoczność w Internecie znacznie się zwiększyła. Dzięki temu więcej osób zainteresowanych jest w stanie mnie odnaleźć, a ja mogę poświęcić więcej czasu na prowadzenie treningów. Założenie profilu było bardzo szybkie i łatwe. Pełen profesjonalizm.
Małgorzata Albin
LikeActive to fajna społeczność ludzi zainteresowanych sportem i aktywnością fizyczną. Łatwo dotrzeć tu do nowych klientów. Mogę zaprezentować swoją ofertę w przystępny sposób. Bardzo fajną opcją są też ogłoszenia, dzięki którym promuję swoje usługi.

Dołącz do grona trenerów
i klubów w całej Polsce!