Najczęściej zadawane pytania

Czy korzystanie z LikeActive.com jest płatne?

NIE. Korzystanie z portalu dla Ciebie w każdym jego aspekcie jest w 100% bezpłatne i to się nigdy nie zmieni. Wszystkie informacje są dostępne za darmo dla każdego użytkownika Internetu.

Czym jest portal LikeActive.com?

LikeActive to społeczność ludzi aktywnych. Misją Like\Active jest motywowanie ludzi do zdrowego życia poprzez budowanie aktywnej społeczności, stworzenie miejsca gdzie każdy może znaleźć informacje i wybrać interesujące go aktywności fizyczne, łącznie z tym gdzie i z kim trenować.

Jak wyszukać zajęcia / treningi?

Wpisz w wyszukiwarce to czego szukasz. NIe przejmuj się literówkami - jeśli nie jesteś pewny jak dokładnie nazywa się dana dyscyplina nasza wyszukiwarka podpowie Ci nazwę najbliższą do wpisanego tekstu.

Jak się skontaktować z wybranem trenerem / klubem?

Po lewej stronie pod zdjęciem profilowym znajdziesz dane kontaktowe. Kliknij "Pokaż numer telefonu" i zadzwoń lub "Pokaż adres e-mail" i napisz do wybranego trenera / klubu.

Jak się zapisac na zajęcia?

Skontaktuj się z wybranym trenerem aby ustalić dogodną dla was datę treningu, a już niedługo będziesz mógł skorzystać z interaktywnego kalendarza gdzie od razu będziesz mógł zapisać się na wolne terminy.

Jak ocenic profil?

Zaloguj się za pomocą Facebooka, klikając w przycisk Logowanie/Rejestracja na górze strony. Następnie wybierz profil, który chcesz ocenić i zejdź na dół strony. Ocenę możesz wystawić wybierając ilość gwiazdek: 1 - najgorsza ocena, 5 - najlepsza.

Jak skomentowac profil?

Zaloguj się za pomocą Facebooka, klikając przycisk Logowanie/Rejestracja na górze strony. Następnie wybierz profil, który chcesz ocenić i zejdź na dół strony. Kliknij w przycisk Dodaj Opinie, następnie wstaw przycisk w pole Dodaj Komentarz. Zatwierdź napisany komentarz klikając Opublikuj.

Czy muszę się logować?

Serfować po portalu możesz bez logowania. Natomiast jeśli chcesz zostawić komentarz, ocenić profil to musisz się zalogować klikając w przycisk Logowanie / Rejestracje w górze strony.

Nie wiem jaką aktywnośc wybrać?

Możesz w łatwy i szybki sposób skorzystać z testu sportowego, który ułatwi Ci wybór aktywności fizycznej dopasowanej do Ciebie: https://likeactive.com/test. Nie zapomnij podzoielic się z rezultatami testu na portalach spolecznościwocyh. Możesz również skorzystać z naszych porad: ...

Mam znajomego trenera / klub dlaczego nie ma go w bazie?

Poleć nasz portal swoim znajomym, a my z chęcią przedstawimy im naszą ofertę.

Mam uwagi co do funkcjonalności i wyglądu portalu?

Napisz nam o swoim pomyśle. Każda uwaga jest dla nas cenna i pomaga nam rozwijać portal by zwiększać zadowolenie użytkowników.

Mam wiedze co do zajęć, dietetyky, aktywnosci i sportu w całości, jak mogę nią się podzielić?

Napisz do nas! Wciąż poszukujemy osób, które podzielą się swoją wiedzą.

Amatorsko uprawiamy sport i ciągłe nam brakuje osób do treningu?

Możesz dodać wydarzenie w zakładce "..." by znaleźć chętnych do wzięcia udziału w zajęciach. Pamiętaj by poinformować o tym swoich znajomych za pomocą portali społecznościowych.

Dla kogo jest LikeActive.com?

LikeActive.com jest dla wszystkich sympatyków sportu i zdrowia fizycznego. Z jednej strony dla użytkowników szukających zajęć, treningów, diety, masaży, a z drugiej strony dla trenerów, klubów, ośrodków i obiektów sportowych, masażystów, czy dietetyków.

Jakie możliwości daje profil?

Przede wszystkim umożliwia zwiększenie widoczności w sieci – po wpisaniu Twojego nazwiska w wyszukiwarce pojawi się Twój profil LikeActive. My zadbamy o pozycjonowanie na Google, Ty zadbaj, aby Twój profil był Twoją wizytówką. Możesz i powinieneś się pochwalić ukończonymi szkołami, kursami, uzyskanymi dyplomami i doświadczeniem. Proponujemy dodać ciekawy opis ze zdjęciami i filmami. Jest również możliwość dodania miejsca na mapie, czy cenników, a Twoi klienci mogą oceniać Twój profil. Najwyżej oceniane profile pojawią się na pierwszej stronie.

Czy założenie profilu na LikeActive.com jest płatne?

Obecnie założenie profilu jest bezpłatne i dla wszystkich którzy założą teraz profil pozostanie on bezpłatny. Nie wykluczamy jednak, że w przyszłości pojawią się nowe płatne funkcje, lub też że wprowadzimy opłaty dla nowych użytkowników.

Jak załozyć profil trenera / klubu / ośrodku sportowego?

Kliknij "Kim jestem" po prawej na górze głównej strony portalu LikeActive.com i wybierz odpowiedni rodzaj konta dla siebie. Następnie kliknij w "Stwórz profil" i postępuj zgodnie z instrukcjami.

Ile trwa założenie profilu?

Samo założeniu profilu trwa max 5 minut. Natomiast jeśli chcesz aby Twój profil był bardziej atrakcyjny proponujemy poświecić trochę więcej czasu i szczegółowo wypełnić wszystkie pola. Z pewnością to przyciągnie Twoich potencjalnych klientów.

Specializuje się w kilku dziedniach czy mogę dodać kilka specjalizacij?

Oczywiście. Posiadamy ponad 300 aktywności fizycznych, z których możesz wybrać swoja dziedzinę. Możesz dodać tyle specjalizacji ile potrzebujesz. Zadbaj o to podczas założenia profilu lub edytuj w dowolnym momencie.

Co zrobić aby profil pojawil się w sekcji Najlepiej Oceniane?

Twoi klienci mogą wystawić ocenę Twojemu profilowi. Poproś ich o to. Ocena wystawi się od jednej gwiazdki do pięciu. Gdzie 1 - najmniejsza ocena, 5 - największa. Im więcej osób wystawi ocenę tym większa szansa, że się zjawi na głównej stronie portalu.

Co zrobić aby profil pojawil się w sekcji Wyróżnione Profile?

Sekcja wyróżnione profile została stworzona po to aby pozwolić Ci dotrzeć do większej ilości klientów. Zachęcamy do kontaktu z nami aby uzyskać szczegółowe informacje: info@likeactive.com

Co zrobic aby mój profil był bardziej widoczny?

Po pierwsze dokładnie uzupełnij swój profil. Dodawaj na bieżąco zdjęcia i filmy. W ten sposób będziesz lepiej widoczny dla innych użytkowników.

Jak dodać aktywnośc fizyczną / dyscyplinę sportową, której nie ma na portalu?

Poinformuj nas w wiadomości, a my jak najszybciej dodamy tą aktywność.

Jak edytować profil?

Zaloguj się, a następnie postępuj według instrukcji w zakładce "edytuj". Pamiętaj aby zapisać zmiany przed wylogowaniem.

Jakie są dodatkowe możliwości współpracy?

Napisz do nas. Stale poszukujemy osób zainteresowanych współpracą. Z chęcią wyślemy Ci nasze propozycje.

Kto może dodać imprezę, targi i wydarzenie sportowe?

Dodać imprezę, targi czy wydarzenia sportowe może każdy, a najlepiej organizator danego wydarzenia.

Czy dodawanie wydarzenia jest płatne?

Dodawanie wydarzeń, targów czy imprez jest całkowicie bezpłatne.

Jakie informację mogę umieścić?

Możesz dodać miejsce, datę, opis i zdjęcia. W opisie proponujemy podać jak najwięcej informacji istotnych dla uczestników.

Jak dodać wydarzenie?

Po prostu kliknij na "Dodaj wydarzenie", a następnie dodaj datę, opis, miejsce i zdjęcia. To takie proste.

Ile trwa dodawanie?

W 5 minut dodasz wydarzenie. Natomiast poświeć trochę więcej czasu i wypełnij wszystkie pola, aby stworzona przez Ciebie impreza miała jeszcze większy zasięg.

Jakie rozmiar grafiki potrzebny dla stworzenia imprezy?

Stworzone przez Ciebie wydarzenie będzie się wyswietlać w 2 miejscach: główna strona oraz w sekcji Imprezy i Wydarzenia Sportowe. Na głównej stronie rozmiar grafiki to: 585 x 290- strona główna, 635 x 373 - widok samej imprezy, 176 x 176 - lista imprez

Gram z kolegami w pilkę (lub inna dyscyplina) czy mogę dodać wydarzenie?

Tak, oczywiście. Wystarczy, że się załogujesz, przejdziesz w sekcje Imprezy i wydarzenia sportowe oraz klikniesz w przycisk Dodaj wydarzenie. Podaj znajomym link i nie zapomniej udostępnić na portalach spolecznosciowych.

Czy mogę udostępnić stworzone przeze mnie wydarzenie?

Tak, oczywiście. Po stworzeniu imorezy znajdziesz przyciski do udostępniani na popularnych portalach spolecznosciwoych

Czy musze się logowac aby dodac wydarzenie?

Tak. Aby utworzyć wydarzenie konieczne jest stworzenie profilu lub logowanie za pośrednictwem Facebooka.

Jak edytować wydarzenia?

Zaloguj się, a następnie skorzystaj z opcji "edytuj wydarzenie".

Jakie są dodatkowe możliwosći współpracy?

Napisz do nas. Z chęcią wyślemy Ci naszą ofertę.