Reklama i współpraca

Zobacz co możemy Ci zaoferować

Banery na stronie głównej

Banery to popularna metoda promocji na stronach internetowych. Na portalu LikeActive.com przykładamy do niej szczególną uwagę, umieszczając baner na stronie głównej i w najlepiej widocznym miejscu. Nie masz własnych banerów? Nasz dział kreatywny stworzy je dla Ciebie w atrakcyjnych cenach.

Banery
Artykul

Artykuły na blogu

W skład uniwersum LikeActive.com wchodzi też blog, poświęcony działalności portalu, wywiadom, nowinkom, wydarzeniom sportowym oraz ogólnie aktywności fizycznej. Jest to doskonałe miejsce na Twoją reklamę. Twój artykuł będzie widoczny na stronie głównej blogu jako pierwszy artykuł przez 7 dni. Przez następne 7 dni będzie znajdował się w wyróżnionej sekcji. Dodatkowo umieścimy go na naszych social mediach (Facebook, Instagram oraz Google+) przez co trafisz do jeszcze większej liczby użytkowników. Co ważne, akceptujemy zamieszczanie linków w artykułach. Otrzymujesz więc 100% gwarancji zadowolenia!

Zostań ambasadorem

Jesteś sportowcem, trenerem personalnym, gwiazdą sportu? Masz swoich fanów i followersów? Chcesz razem z nami uczynić świat zdrowszym, aktywniejszym i bardziej wysportowanym? Dołącz do ambasadorów naszego portalu! Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej o współpracy. Budujmy razem zaangażowaną społeczność wokół sportu i aktywności fizycznej!

Ambasador
Partonat

Patronat medialny

Portal LikeActive.com chętnie obejmie patronatem medialnym interesujące wydarzenia sportowe oraz te związanych ze zdrowym i aktywnym trybem życia. Zaufali nam już: FIWE, PEI, BMW Półmaraton Praski, GO ACTIVE SHOW, MFC i wielu, wielu innych. Jeżeli chcesz z nami współpracować w danym zakresie upewnij się, że Twoje wydarzenie odpowiada tematyce portalu i skontaktuj się z nami!